Výkup tvrdokovové kalů

výkup kalůJako jedna z mála firem provozujeme výkup kalů, stěrů, úkapů a popela, sk a tk kalů (kalů ze slinutého karbidu), výkup WCo kalů, výkup tvrdokovových kalů, třísek a špon z tvrdokovu a výkup tvrdokovových obrusů z kovových materiálů. Jistě se ptáte, co je to tvrdokovný kal a jak vzniká. Tvrdokovný kal je „odpad“, který vzniká při broušení materiálu a dá se dále zpracovat.

Jak probíhá výkup tvrdokovových kalů?

výkup kalůVýkup kalů probíhá na základě předchozí domluvy. Náš pracovník přijede na místo výkupu a pomocí spektrální analýzy zjistí přesné složení a tudíž i cenu materiálu.

Cena za výkup tvrdokovových kalů

Cena za výkup tvrdokovovýchkalů se odvíjí dle obsahu a složení materiálu. Při stanovení odkupní ceny jsou k dispozici dvě varianty odkupu. První variantou je proplacení materiálu a jeho odvezení ihned na místě. Druhou a cenově výhodnější variantou je takzvané vzorkování v laboratoři, které trvá 3-5 dnů. Při této variantě vám řekneme přesné hodnoty materiálů a tedy i přesnou, vyšší cenu.

Výkup tvrdokovových kalů – foto

výkup tvrdokovových kalůvýkup tvrdokovových kalů

Výkup tvrdokovových kalů a lokality

Výkup kalů probíhá po celé České Republice. Nejčastěji však ve větších městech, jako jsou: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Opava, Frýdek – Místek, Karlovy Vary, Jihlava, Teplice, Děčín, Chomutov, Přerov, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Prostějov, Třebíč, Česká Lípa, Třinec, Tábor, Znojmo, Příbram, Cheb, Orlová, Kolín, Trutnov, Písek, Kroměříž, Šumperk, Vsetín, Valašské Meziříčí, Litvínov, Uherské Hradiště, Hodonín, Český Těšín, Břeclav, Krnov, Litoměřice, Sokolov, Nový Jičín.